Smarownice SIMALUBE (dozowniki)
 
 
 
Foto
Foto
Foto
Dozownik automatyczny SIMALUBE

SimaLube, kompaktowy dozownik środka smarnego do zastosowania uniwersalnego, ekonomicznego i chroniącego środowisko naturalne. Dzięki użyciu dozowników automatycznych simalube środek smarujący może być dostarczony bezpośrednio do punktu smarowania w ustalonym przez nas dokładnym okresie od 1 do 12 miesięcy.

Smarownica simalube jest aktywowana przez obrót pokrętła regulacji czasu wydzielania się smaru na górze smarownicy, szybkość aplikowania smaru może być zmieniona lub nawet zatrzymana w każdej chwili. Poziom smaru w smarownicy może być monitorowany przez okienko kontrolne (znajdujące się na ściance bocznej dozownika). Simalube jest idealnym środkiem smarnym do wymagających i odpowiedzialnych aplikacji takich jak: trudno dostępne punkty smarowania i strefy niebezpiecznej produkcji.

Smarownice Simalube są niezastąpione przy smarowaniu punktów, które mogą być łatwo przeoczone lub zapomniane. Te, często bardzo ważne punkty smarowania, maja zapewnione ciągłe dostarczanie smaru w sposób niezawodny i trwały, 24 godziny na dobę przez nawet jeden rok. Uszkodzenia spowodowane brakiem smarowania lub użyciem zbyt dużej ilości smaru oraz wysokie koszty związane z ich naprawianiem mogą być minimalizowane dzięki simalube.

Uniwersalne zastosowania z szerokim zakresem standardowych smarów i olejów. Istnieje również możliwość zastosowania smaru specyficznego dla danej aplikacji. Czas wydzielania się smaru w smarownicy simalube jest regulowany od jednego do dwunastu miesięcy. Możliwość zmiany czasu wydzielania się środka smarnego daje użytkownikowi całkowitą kontrolę nad ilością dostarczanego smaru. Zakres temperatury otoczenia, w której może działać smarownica simalube to -20 do +55°C Szeroki wybór akcesoriów pozwala na zastosowanie simalube do niemal każdej aplikacji wymagającej smarowania.

Produkt przyjazny środowisku, do kilkukrotnego napełniania


Smarownice simalube są przyjazne środowisku naturalnemu, nie zawierają żadnych toksycznych kwasów, silniczków i przekładni. Po wyczerpaniu smaru, simalube może być łatwo poddany standardowemu recyklingowi lub po wyposażeniu w nowy kartridż wydzielający gaz, ponownie wypełniony smarem i zamontowany z powrotem na swoje miejsce pracy.
Simalube można napełniać przy użyciu zwykłej pompki beczkowej stosowanej przy uzupełnianiu smarownic ręcznych.

         


 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.


OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
45-837 Opole, ul. Wspólna 26
tel. 505 227 512
e-mail: biuro@kestor.pl